İLETİŞİM

VITALITY HOTEL

Dünyanın en seçkin tasarım yarışmalarından A'Design Awards’ta Mimari, Bina ve Yapı dalında gümüş ödül sahibi Vitality Luxury Hotel’de “lüks tatil“ kavramı yeniden tanımlanıyor; estetik ve konfor mutluluğa dönüşüyor. Bu eşsiz deneyimi keşfedin...

Bodrum Havaalanı'na sadece 15 dakika uzaklıkta bulunan Vitality Luxury Hotel'de standartlar yeniden tanımlanıyor. Tümü deluxe standartlarda tasarlanmış 60 oda, balkonundaki eşsiz manzarasıyla sonsuz bir dinginlik sunuyor. 490m2'lik SPA merkezi ve eşsiz sahil şeridi ile taçlandırılmış bir tatil deneyimi sizleri bekliyor. 122 yatak kapasiteli otel içerisinde a la carte restaurantı, barları, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, deck, çimen ve kumsal güneşlenme alanları ile eşsiz bir yarımadada tüm ayrıcalıklar sizlerin hizmetinize sunuluyor. Tekne bağlama alanı ve özel helikopter pisti ile kara, deniz ve hava ulaşım alternatiflerinin tamamının kullanımına olanak sağlanıyor.

Tüm yarım adayı kapsayan birimleri ile birlikte inşaasına Mart 2015 tarihinde başlanmış olan proje, Mayıs 2017 tarihinde tamamlanmış olacaktır.

VITALITY LUXURY HOTEL