İLETİŞİM

MILA'S DAPHNE

İstanbul’da yapımını tamamladığı birçok hastane ve iş merkezi projelerinden sonra turizm yatırımlarına da hız veren MYC PARTNERS, Bodrum’da inşası devam eden 81.000 m² alanda konumlandırdığı lüks konut & otel projesinin işletmesi tanınmış otel zincirlerinden biri olan LUX*RESORTS&HOTELS konforu ve güvencesi ile devam edecek…

MYC PARTNERS’ ın Vitaly Luxury Hotels ile birlikte konumlandırdığı Mila’ s Daphne Residence konutlarının bir kısmının lüks segmentte hizmet veren LUX* markası tarafından işletilmesi ile de yüksek gelir grubunda yer alan turistlerin Bodrum’a yönelmesi sağlanmış olacak. MYC PARTNERS ve LUX* Resorts&Hotels  işbirliği bölgedeki turizm gelirlerini arttırmaya yönelik yatırımların hak ettiği seviyeye çıkması yönünde öncü nitelik taşımaktadır.

LUX* Bodrum, bünyesinde otel ve rezidans’ ları bulunduracağından dolayı projeden rezidans satın alan yatırımcılar satın aldıkları evleri tekrar LUX*’ a kiralama yoluyla aylık kira gelirlerini büyük oranda arttıracak ve zamanla LUX* Resorts&Hotels markasının desteği ile konutların piyasa değerleri de USD bazında artacaktır. Dolayısıyla bu satın alma sıradan bir yazlık sahibi olmanın ötesine geçip bir yatırım aracı olarak değerlenecektir. İlerleyen dönemde yurt dışı yatırım fonlarının da projeye ilgi göstereceği aşikardır.

LUX* RESORTS & HOTELS HAKKINDA

LUX* Resorts & Hotels daha hafif ve daha aydınlık, otelcilik anlayışı ile hayatı kutlamanızı sağlayan olanakları bir arada sunan  oteller zinciridir. 

LUX* çatısı altında LUX* Belle Mare, Morityus; LUX* Le Morne, Morityus; LUX* Grand Gaube, Morityus; LUX* South Ari Atoll, Maldivler;  LUX* Saint Gilles, Reunion Adaları ve  LUX* Tea Horse Road Lijiang, Yunnan, Çin bulunmaktadır.

Aynı çatı altında bulunan ve yakın zamanda açılacak olan yeni oteller arasında LUX* Al Zorah,Birleşik Arap Emirlikleri; LUX* North Male Atoll, Maldivler; LUX* Sud Sauvage, Reunion Adaları, LUX* Dianshan Lake, Çin ve LUX* Bodrum Türkiye yer almaktadır.

Lux Island Resorts Co Ltd üyesi olan LUX* RESORTS & HOTELS, Morityus borsasının mensuplarından olup, aynı zamanda Hint Okyanusunun ekonomik liderlerinden olan ve “En iyi 100 Morityus” şirketler listesinde lider konumda bulunan GML (Groupe Mon Loisir) in üyesidir. GML Morityus ekonomisinde kilit sektörlerde aktif olmanın yanı sıra, yaklaşık 300 kuruluş ve şirketler grubunu temsil eden bir portfolyoya sahiptir. 

www.luxresorts.com